Nagrody

Laur Pacjenta 2013

„Laur Pacjenta 2013” jest Ogólnopolskim Plebiscytem Medycznym mającym na celu wyłonienia lekarzy oraz palcówki medyczne cieszące się największym zaufaniem i sympatią wśród pacjentów. Jest formą podziękowania Laureatowi,a sami pacjenci są jurorami. Jednocześnie „Laur Pacjenta 2013” jest godłem jakości, którym kierować się będą przyszli pacjenci, szukający usług medycznych na najwyższym poziomie.

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

Eskulap 2010

W Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie rozpoczęła się gala finałowa plebiscytu "Eskulap 2010". Statuetki otrzymają lekarze, na których oddano najwięcej głosów.

 

Głosowano w trzech kategoriach: lekarz rodzinny, specjalista, stomatolog.
 

- Pacjenci w uzasadnieniach podkreślali, że cenią lekarzy za kompetencję, umiejętność słuchania, energię, życzliwość, stawianie trafnych diagnoz – wymienia Marek Obidowicz, dyrektor Informacji Medycznej r-Bit, organizator plebiscytu.
 
 
W kategorii lekarz stomatolog: II miejsce - lek. stom. Marzena Szczębara - Długosz, która przyjmuje w Prywatnym Gabinecie Stomatologicznym w Nowej Sarzynie; III miejsce - lek. stom. Ewa Mierzwa, przyjmuje w NZOZ STOM MED w Rzeszowie.
 
 
 


Źródło: www.nowiny24.pl