Wybielanie

 

Oferta obejmuje wybarwienie płytki nazębnej systemem Mira -2-ton
 
PRZEGLĄD KAMERĄ WEWNĄTRZUSTNĄ, USUWANIE KAMIENIA NAZĘBNEGO ORAZ PIASKOWANIE
 
 
Choć szczotka do zębów towarzyszy nam co najmniej od 500 lat, a niedawno mieszkańcy USA uznali ją za najbardziej praktyczny wynalazek w historii ludzkości, niektórzy wciąż mają problem, jak się nią prawidłowo posługiwać. Nie zdają sobie sprawy, że tylko skuteczna profilaktyka i regularne kontrole u stomatologa pozwolą na jak najdłuższą radość i komfort z posiadania zdrowych, mocnych, a przede wszystkim własnych zębów.
 
Najwyższy czas zatem zobaczyć na monitorze i uświadomić sobie czego potrzebują nasze zęby i skąd wynika dyskomfort w ustach. Jak ustrzec się przed konsekwencjami zarówno zdrowotnymi jak i finansowymi odwlekania czy zaniechania leczenia stomatologicznego.
 
Zapraszamy Państwa do nowoczesnego, komfortowego gabinetu, gdzie czeka nie tylko gruntowny przegląd jamy ustnej pod kątem choroby próchnicowej przyzębia, stanów przednowotworowych, estetyki i rekonstrukcji protetycznej czy implantologicznej, ale także profesjonalnie opracowany i przedstawiony plan leczenia oraz rozwiązania zaistniałych problemów. Kamera wewnątrzustna w systemie makro pozwala dokładnie zdiagnozować nawet trudno dostępne miejsca czy nie ukrywa się jakieś niewidoczne gołym okiem zagrożenie.
W połączeniu z systemem Mira -2-ton sami możecie Państwo ocenić jakość własnej techniki czyszczenia zębów.
 
Kompleksowy zabieg usuwania kamienia metodą ultradźwiękową i piaskowania osadów przywróci Państwa zębom naturalny blask i świeżość. Zabieg ten nie tylko poprawi estetykę uśmiechu, ale również pozwoli wygoić stany zapalne dziąseł, usunie nieświeży oddech, zapobiegnie tworzeniu się próchnicy. Ostatnim etapem pielęgnacji będzie piaskowanie, czyli usuwanie osadów strumieniem dentystycznego piasku.
 
Efekt-Zdrowy i piękny uśmiech od razu po zejściu z fotela!
 
PODSTAWOWE INFORMACJE
Zęby ciemnieją na skutek działania na nie substancji barwiących zawartych w takich produktach jak:
kawa, herbata, papierosy, wino, jagody, barszcz itp.
Niestety zęby ciemnieją również z wiekiem, a część z nas rodzi się z ciemnymi zębami.
Profesjonalny zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym pozwala uzyskać oczekiwany przez nas odcień bieli.
 
WSKAZANIA
Zabiegowi wybielania może poddać się każdy pacjent, który nie jest zadowolony ze swojego koloru zębów.
Przeciwwskazaniem do zabiegu może być silna nadwrażliwość zębów, ubytki próchnicowe i stany zapalne w obrębie jamy ustnej.
Nadwrażliwość skutecznie i szybko likwidujemy.
 
STOSOWANE ROZWIĄZANIA
Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama produktów do wybielania zębów. Jednak większość z nich to nieskuteczne lub wręcz niszczące nasze szkliwo metody.
Najbardziej skuteczny, bezpieczny i pewny sposób to profesjonalne wybielanie przeprowadzone w gabinecie stomatologicznym.
Efekt wybielania utrzyma się dłużej czas pod warunkiem, że stosujemy się ściśle do zaleceń po zabiegu. W przeciwnym razie zęby mogą nieznacznie zmienić swój kolor. W takiej sytuacji polecamy bezpieczny zabieg odświeżający efekt wybielania.
 
ZALECENIA PO LECZENIU- INSTRUKCJE DLA PACJENTA:

Po zabiegu wybielania, przez 72 godziny obowiązuje tzw. “biała dieta”, co oznacza, że pacjent nie powinien spożywać pokarmów i napojów barwiących zęby, np. kawa, herbata, czerwone wino, cola, soki owocowe, czerwone buraczki itp. Należy pamiętać, że 72 godziny “białej diety” to bezwzględne minimum. Idealnym okresem czasu, zalecanym przez naszych stomatologów jest 7 dni. Osoby palące powinny zrezygnować z palenia na co najmniej 2 doby, gdyż jest to czas, kiedy szkliwo zębów jest najbardziej narażone na ponowne wchłonięcie barwników.
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie spożywania gorących oraz bardzo zimnych pokarmów i napojów, ze względu na wzmożoną nadwrażliwość zębów.
 
Ważna informacja:
Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny poddawać się zabiegowi wybielania, również osoby poniżej 16 roku życia.