Nasza oferta

 

Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu przywracając radość życia.
 
Czy wiesz, że statystycznie każdej dorosłej osobie w średnim wieku brakuje 2,7 zęba, a prawie 5 milionów starszych osób wcale nie ma zębów. Po usunięciu zęba 60% objętości kości zanika podczas gojenia. Możemy zapobiec temu zjawisku poprzez natychmiastowe wypełnienie zębodołu poekstrakcyjnego materiałami kościotwórczymi i membranami.
Brak zębów i postępujący zanik kości wyrostka zębodołowego zmienia rysy twarzy. Twarz traci swoją harmonię  i symetryczność. Usta stają się węższe, zapadając się marszczą się. W zmarszczkach wychodzących z kącików ust często dochodzi do nawracających stanów zapalnych - ”zajadów” .
Broda przyjmuje pozycje bliższą nosa i bardziej wysuniętą. Profil staje się coraz bardziej wklęsły dolny odcinek twarzy skraca się. Powstaje więcej zmarszczek mimicznych ze względu na skrócenie długości mięśni twarzy. Problemy z żuciem i rozdrabnianiem pokarmów nie tylko wymuszają zmianę diety, ale również zaburzają trawienie – problemy gastryczne. 
 
Pacjent, który utracił jeden lub więcej zębów może odzyskać piękny uśmiech decydując się na leczenie implantologiczne (filmiki z www.indexmedica.pl brak pojedynczego/paru/odbudowa pełnego łuku, na 8/14/impl/ 2impl i belka/4impl i belka/ 4 impl i 3 belki / 4 impl i lokatory). Ząb odbudowany na implancie wygląda naturalnie. W odbudowę nie są angażowane własne zęby więc nie traci się zdrowych tkanek by odbudować braki. 
Zabieg implantacji poprzedzony jest dokładną diagnostyką. Nic nie pozostawiamy przypadkowi, dlatego stosujemy kompleksowe planowanie leczenia implanto-protetycznego. Umożliwia to przeprowadzenie zabiegu w sposób jak najmniej inwazyjny, całkowicie bezpieczny i przewidywalny. Obecnie zabieg implantacji jest delikatniejszy niż usunięcie zęba.
 
Zęby odbudowane na implantach pozwalają Pacjentom odzyskać pewność siebie, komfort i radość ze spożywania ulubionych potraw.
Pracujemy używając topowych systemach implantologicznych, których jakość jest jednostkowo sprawdzana i przewidywalność dowiedziona i monitorowana przez wieloletnią obserwacje In vivo.
System dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta (korony i mosty na implantach, miniimplanty, implanty z kołnierzem laserowo frezowanym umożliwiające uniknięcie dodatkowych zabiegów regeneracyjnych kości, belki do utrzymania protez ruchomych etc).
Jeśli brakuje kości wykonujemy: sterowaną regenerację kości, przeszczepy kostne, podniesienie dna zatoki szczękowej, rozszczepienie wyrostka by umożliwić wszczepienie implantów i zapewnić maksymalnie korzystne warunki funkcjonowania śrub implantologicznych.
Projektując konstrukcje przewidujemy możliwość ich rozbudowania i modyfikacji.
Zapewniamy opiekę i kontrolę w czasie użytkowania prac.